גוגל תרגום מציעה תרגום קולי בזמן אמת ותרגום שלטים

Google Translate היא כבר אפליקציה שימושית מאוד עבור כל מי שחי בחו"ל או נוסע בקביעות, והיא רק נעשית אפילו יותר חכמה בנייד. עדכון חדש לאפליקציית אנדרואיד ו- iOS מציגה שתי תכונות מאוד נחוצות: תרגום קולי בזמן אמת ותרגום של שלטים.

תרגום שלטים עם גוגל תרגום

האפליקציה כבר הציעה תרגום מבוסס-תמונה, אבל עכשיו הקסם מתרחש ללא כל דיחוי בכלל … והכי חשוב בעיקר למטיילים – זה עובד במצב לא מקוון.

תכונת התרגום החזותית מופעלת כאשר תבחר באפשרות המצלמה בטלפון בתוך האפליקציה. לאחר מכן פשוט כוונו את המצלמה אל השלט שאתה רוצה לתרגם – צלמו – והאפליקציה תתרגם אותו.

תרגום קולי בזמן אמת

תכונת תרגום קולי בזמן אמת היא מדהימה לא פחות, והיא יכול לפעול כמתווך עבור שני אנשים שמקיימים שיחה בשפות שונות.

יש על המיקרופון בתוך האפליקציה פעם  אחת ולדבר בשפה הזרה הראשונה. ואז – ברגע שהשפה הראשונה מזוהה – יש להקיש על המיקרופון שוב ושניכם אנשים יכולים להתחיל לדבר.

תרגום קולי היא תכונה קיימת  ב- Google Translate עבור Android במשך זמן מה, אבל עכשיו זה מגיע ל- iOS וגם יהיה "טבעי מהר יותר" כמו באנדרואיד, גוגל אומרת.

Google translate

תכונות תרגום המיידיות אלה מוגבלות במקצת בהתחלה. הם עובדות רק עבור אנגלית וממנה צרפתית, גרמנית, איטלקית, פורטוגזית, רוסית וספרדית, אך גוגל אמרה כי יש לה תוכניות להרחבת התמיכה עם הזמן.

מעניין לציין, כי החברה גם זרקה כמה נתונים סטטיסטיים חדשים על הפופולריות של תרגום. זה טען כי 500 מיליון אנשים משתמשים בשירות בצורה כלשהי בכל חודש, עם יותר ממיליארד תרגומים שנעשו ליום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים