איך לחפש את גוגל?

גוגל הינו מנוע החיפוש הפופלארי בעולם. מדי יום מאות מיליונים של אנשים מכל רחבי העולם מבצעים מיליארדי חיפושים. האם אי פעם תהיתם כיצד אנשים מתחילים את החיפוש בגוגל?

חיפוש גוגל בפלאפון

אחת הדרכים הנפוצות ביותר וגם הקלות ביותר היא פשוט לחפש בסמארטפון. מכשיר הסמארטפון שלו נגיש אלינו כמעט תמיד ונמצא בהישג יד (תרתי משמע) לכן ביצוע חיפוש בגוגל בגוגל דרכו הינו הדבר הכי אינטואטיבי בשבילנו. לרובנו יש מכשיר אנדרואיד (אשר שייך לגוגל) ובו כבר מוטמע מראש סרגל החיפוש. מה שנותר לעשות הוא פשוט להקליד את השאילתא בתוך סרגל החיפוש וללחוץ על חפש (או על זכוכית המגדלת, תלוי בגרסה)

חיפוש גוגל בדפדפן

אם אתם גולשים בדפדפן של כרום (שהוא שם של גוגל), אתם בכלל לא צריכים להגיע או להקליד את כתובת האינטרנט של גוגל. מספיק להקליד בתוך תיבת הכתובת (URL), איפה בדר"כ שמקלידים את כתובת האתר – את השאילתא שלכם ותעברו אוטומטית לתוצאות של מנוע החיפוש. ואם תרצו לדעת כמה אנשים מחפשים בגוגל תוכלו לקרוא כאן.

לחפש את גוגל בגוגל

זו השיטה הישנה ביותר, מפני שרובנו היו עושים אותה עוד לפני שיצא דפדן כרום. מה שפעם היינו עושים הוא לגלוש לאתר גוגל ורק אז לבצע את החיפוש דרך האתר של גוגל.

היינו פותחים את הדפדפן או טאב חדש, מקלידים את הכתובת www.google.co.il, גולשים לאתר ומקלידים את השאילתא.

כמה אתה עצלן להקליד גוגל?

אבל, גם אנחנו נהיינו עצלנים. ולמה להקליד את הכתובת של גוגל הארוכה והמסורבלת אם אפשר פשוט להקליד "גוגל" או אפילו "dudk"  ולקבל ישר מהדפדפן את תוצאת החיפוש של גוגל?

ישנם אנשים שמתוך חוסר תשומת לב כותבים את כל הכתובת בעברית במקום באנגלית. למשל: עםםעךקץבםצ (google.com) או אנשים ששוכחים להחליף מעברית לאנגלית ואז יוצא להם: גוגלץבםצ (גוגל.com)

סיכום

איך שלא תסתכלו על זה, כל הדרכים מובילות לגוגל. בין אם אתם בפלאפון, טאבלט, לפטופ או מחשב במשרד גוגל תמיד נמצא קרוב ויעזור לכם למצוא תשובות לכל השאלות שיש לכם, בין אם זה למצוא תרגום, למצוא מפות, למצוא טיסות, משחקים ועוד…